Telefon: 603 205 821 Email: info@diamondbitcoin.cz
CZENdeesp
facebook
Nákup: 500,00 CZK
Množství bitcoinu :
Email :
Adresa peněženky :
Celkem:CZK
Prodej: -500,00 CZK
Množství bitcoinu :
Email :
Číslo účtu :
Celkem:CZK

Proč koupit bitcoin?svoboda


Bitcoin není vydáván ani regulován žádnou vládou ani jinou organizací. Není tedy v moci žádné instituce měnu danit nebo jinak kontrolovat.


vysoký výnos


Počet Bitcoinů je omezen na 21 milionů, což reflektuje jeho stabilní růst vzhledem ke stávajícímu trendu rostoucí poptávky po Bitcoinu. Hodnota Bitcoinu se za poslední dva roky zvýšila 65 krát.


anonymita


Každý Bitcoin je anonymní. Nelze nijak dohledat jeho vlastníka. Při zakládání peněženky neuvádíte žádné osobní informace. Veškeré transakce probíhají elektronicky a zcela anonymně.


nízké náklady


Za držení Bitcoinu se neplatí žádné poplatky jako za vedení účtu v bance. Poplatky za převod mezi peněženkami se pohybují kolem 0.00001 BTC.


omezený počet


Celkový počet Bitcoinů je konečný, proto se jeho hodnota časem zvyšuje. Neexistuje jak počet Bitcoinu navýšit, jde o vytvořený algoritmus.

Proč s námi?
bezpečí


Vaše peníze a osobní údaje zůstávají v bezpečí, nemáme žádnou platební bránu. Na webových stránkách máme nasazen bezpečnostní protokol, SSL klíč z důvodů maximální ochrany našich zákazníků.Cena


Vždy se snažíme nabídnout Vám jeden z nejlepších kurzů v České Republicerychlost


Bitcoiny obdržíte ve většině případů do 60 minut od připsání platby na náš účet.servis


Poskylujeme prvotřídní servis před koupí i po koupi Bitcoinu. S radostí Vám zodpovíme jakékoliv Vaše dotazy.anonymita


Nemusíte se registrovat ani prokazovat nějákým způsobem Vaší identitu, tudíž anonymita spojená s Bitcoiny zůstává zachována.

o bitcoinu

Bitcoin je internetová open-source P2P platební síť a také v této síti používaná kryptoměna. Hlavní unikátností Bitcoinu je jeho plná decentralizace; je navržen tak, aby nikdo, ani autor nebo jiní jednotlivci, skupiny či vlády, nemohl měnu ovlivňovat, padělat, zabavovat účty, ovládat peněžní toky nebo způsobovat inflaci.

V síti neexistuje žádný centrální bod, ani nikdo, kdo by mohl o síti rozhodovat. Konečné množství bitcoinů je předem známo a uvolňování bitcoinů do oběhu je definováno ve zdrojovém kódu sítě. V síti probíhají platby za minimální nebo žádné náklady.

Zdroj: Wikipeadia

bitcoin penezenka

Bitcoinová peněženka slouží ke správě vlastních Bitcoinů. V podstatě se jedná o aplikaci, kterou si můžete nainstaloval do svého počítače nebo mobilního telefonu.

Existují také online peněženky. Ty vám umožní uchovávat Bitcoiny na internetu. Variantu online peněženky nedoporučujeme, protože se vystvaujete riziku phishingu nebo napadení serveru hackerem a ztrátě peněženky a s tím i Vašich bitcoinů. Doporučujeme si nainstalovat aplikaci MultiBit přímo z oficiálních stránek multibit.org/. Pokud si s výběrem peněženky nevíte rady, napište nám. Rádi Vám pomůžeme.

Jak probíhají transakce

Nákup Bitcoinů

Začíná objednávkou. Na úvodní straně si zvolíte počet BTC, zadáte emailovou adresu a adresu vaší peněženky.

Pokud potřebujete poradit se získáním této adresy, nebo peněženky samotné, kontaktujte nás a my vám poradíme.

Ihned po odeslání objednávky obdržíte emailem informace nutné k platbě bankovním převodem.

Pokud nám totiž peníze nedorazí do 12 hodin od objednávky, nemůžeme garantovat původní kurz. Pokud si nejste jisti, jak rychle probíhá převod právě z vaší banky, kontaktujte nás.

Vaší platbu automaticky spárujeme,  v ten moment okamžitě odešleme Bitcoiny na adresu zadanou při objednávce. Odesílání probíhá z bezpečnostních důvodů manuálně. Zároveň od nás obrdžíte email s potvrzením odeslání Bitcoinu s identifikátorem transakce.

bitcoin_3

Prodej Bitcoinů

Začíná objednávkou. Na úvodní straně si zvolíte počet BTC, zadáte emailovou adresu a číslo účtu. Po dokončení objednávky Vám přijdou e-mailem instrukce k převodu Bitcoinů. Po ověření transakce ihned odesíláme platbu.

Ve výjmečných případech si vyhrazujeme právo objednávky stornovat bez udání důvodů. V takovém případě Vás vždy budeme informovat emailem a v nejkratší možné době zašleme zpět vaše Bitcoiny nebo peníze.

Novinky

Bitcoinové transakce osvobozeny od DPH
novinky

Dobrá zpráva pro nás všechny, bylo zveřejněno přelomové rozhodnutí Soudního dvoru Evropské unie, kterým mají být bitcoinové transakce osvobozeny od DPH. Jde skutečně o velmi důležitou zprávu, která může mít pozitivní vliv na vnímání bitcoinu jako legálního a všeobecně přijímaného platebního nástroje.


Jaká bude cena bitconu na konci roku 2016?
novinky

Eric Vorhees, generální ředitel Shapeshift:

"1.800 USD. Odměna za mining se sníží na polovinu, při pokračujícím růstu a využití bitcoinové platformy. Finanční instituce si uvědomí možnosti bitcoinového blockchainu a hodně lidí také zjistí, jak můžou díky bitcoinu ušetřit."


Vývoj ceny BTC


FAQ|Obchodní podmínky|Informace pro zákazníky|Kontakty
© Copyright martinvalchar.brezovsky.net 2016